KULLANIMI

Deva Krem ilgili bölgeye yeterince sürülerek günde iki defa sabah ve akşam 5 er dakika masaj ile deriye iyice nüfuz ettirilir, uygulama akabinde esintiye maruz kalmamaya dikkat edilmelidir. Kullanım işte bu kadar basit.…

NOT: Yukardaki satırlardaki detayları ve kutu üzerindeki yazıları Deva Krem elinize geldikten sonra kullanmadan önce dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Deva Krem Uygulanabilecek Bölgeler: Baş, alın, şakak, boyun bölgesi, omuz, sırt bölgesi, göğüs kasları, kollar, dirsekler, bilekler, eller, bel bölgesi, kalça, uyluk bölgesi, dizler , baldırlar , bacak kasları, bacak eklemleri ve ayaklara ovularak uygulanır. Kullanımında ürünün iyice yedirilerek kullanılması çok önemlidir.

Deva Krem görselleri internet sitemizde göründüğü gibidir. Lütfen satın almış olduğunuz Deva krem in size teslim edildikten sonra aynı görsellerde görüldüğü gibi bir kutuda gelmiş olmasına özen gösteriniz. Eğer Deva Krem sipariş ettiyseniz ve ambalaj görsellerdeki gibi değilse alışveriş yaptığınız firmayla iletişime geçip satın almış olduğunuz ürününüzü geri iade etmek istediğinizi dile getiriniz.

sol5